ÜRÜNLER

ÜRÜN KATEGORİLERİ

Hawle -A E Soketli Vana

Ürünler · Hawle Ürünleri · Vanalar

Hawle -A E Soketli Vana

PE borudaki sızdırmazlık, yağlanmış ve önceden işlenmiş dudaklı keçe yardımıyla güçlendirilir.
Bu PE Füzyon halkaları kenetli bağlantı elemanı görevini gönür ve HDPE , PE 80 SDR 7.4 sınıfı ve yanı sıra PE 1 00 SDR 11 ve içme suyu için PE 100 SDR 17 sınıfı boru bağlantıları için uygundur.

Montajı Kolaylaştıran Teknoloji!
Hawle A Vanası integral Elektrofüzyon
Soketli

ÜRÜN AVANTAJLAR!:

integral PE füzyon halkaları sayesinde ekstra elektrofüzyon soketine ihtiyaç duyulmaz.
Vanadaki PE füzyon kuyruklanna ( pahlanmak, sıynlmak ve temizlenmek zorunda kalmış olanlara) ihtiyaç duyulmayacağından, montaj süresi % 50 kısalır.
Aynı zamanda, kompakt tasanm ve optimum alından alına uzunluğu, taşımayı kolaylaştınr.

E soketli HAWLE A vanası, ağırlığı % 50 indirgenmiş ve yine alından alına uzunluğu % 50 azaltılmış olmasıyla dikkat çeker ( füzyon kuyruklu konvansiyonel vanalara kıyasla)

Sfero döküm Gövde ve Kapak
EN 1563 EN- GJS- 400-18 (GGG 40 - DiN 1693) sfero döküm olup, iç ve dış tüm yüzeyler DiN 30677-T2, DiN 3476 ve GSK RAL 662 kalite ve test gerekliliklerine uygun olarak daldırma yön­temli toz epoksi kaplıdır.

Paslanmaz Çelik Mil: St. 1 .4021, ovalama dişli, düz yataklı O-ring Burç: korozyona dayanıklı pirinçten, somun kilidi, kilit pimi ve çeşitli O ring sızdırmazlık contaanyla gövdeye sabitlenir.

Sfero Döküm sürgü EN-GJS-400 /500/1 .4301 elastomer
(içme suyuna uygun) iki ayn kauçuk contalı sandviç tasarımlar. Yeni sürgü kılawzu aşınmayan POM'dandır ve minumum kapa­ma gücü gerektirir .Bu sayede dayanıklılığı da arttınlmış olur. Hareket ettirilebilen sürgü somunu korozyona dayanıklı pirinçten yapılır, bu sayede çok ağır yük altında dahi vananın mükemmel şekilde çalışmasını sağlar.

Kep
PE mil yatağını kirlilikten korur.