ÜRÜNLER

ÜRÜN KATEGORİLERİ

HAWLE -A Flanş Bağlantılı

Ürünler · Hawle Ürünleri · Vanalar

HAWLE -A Flanş Bağlantılı

Hawle -A Sürgülü Vana dünyada ilk bütünleşik (kapaksız) tasarımlı elastomer yataklı sürgülü vanadır. Bütünleşik, yekpare tasarımı sayesinde, benzersiz dayanımlı bir vanadır.

Malzeme ve tasarım özellikleri:
Kapakta pasosuz bağlantı.Mil yatağı gövdeye geçme kanal ile sabitlemiştir. Bu benzersiz tasarım özellikleri tüm yüzeylerin o/o 100 epok­
si toz boyanmasına olanak verir ve bu sayede GSK standartlarına göre mükemmel korozyon koruması sağlanır.

Sfero döküm Gövde
EN1563 EN-GJS- 400/500 sfero döküm olup, iç ve dış tüm yüzeyler DiN 30677 -T2, DiN 3476 ve GSK RAL 662 kallte ve test gerekliliklerine uygun olarak toz epoksi kaplıdır. Pig ile temizlik mümkündür.
Flanş delikleri EN 1092-2 PN 10' a göredir. PN 16 - DN 200 siparişte belirtilmelidir.

Paslanmaz Çelik Mil: St. 1.4021, ovala­ma dişli kaymayı sağlayacak şekilde sıvanmıştır.

O-ring Burç: Korozyona dayanıklı pirinçten POM, somun kilidi, kilit pistonu ve çeşitli O-ring sızdırmazlık contalarıyla gövdeye sabitlenir.

Sürgü : Sfero döküm.EN-GJS-400/500/1.4301 POM, elastomer (içme suyuna uygun) iki ayn kauçuk contalı sandviç tasanm. Bu yeni sürgü yapısı, sızdırmazlık geometrisi ve özel sürgü kılavuzu modeli sayesinde her dunum­da düşük kapama torku sağlamaktadır.

Sürgü somunu :Korozyona dayanıklı pirinçten.hareketli sürgü somunu çok ağır yükler altında dahi vananın mükemmel çalışmasını sağlar.

Kapak : Yatak ve sızdırmazlık elemanlarını konur.