ÜRÜNLER

ÜRÜN KATEGORİLERİ

MASTER TUNNEL R

Ürünler · Seko Ürünleri · Çamaşır yıkama dozaj sistemi · Çoklu Yıkayıcı Sistemleri

MASTER TUNNEL R

Tünel için röle sistemleri

Kontrol dozaj sinyallerine doğrudan bağlantılı bir tünel tipi yıkayıcı için kompakt sistem.
Pnömatik valflar ile kontrol edilen PVC blok sistemi son derece güvenilir özelliktedir ve ürün sızıntılarına karşı güvenlidir.
Temel özellikler
• Tüm dozaj işlemini yöneten bir işlemci (PLC) içeren kontrol sistemidir. Buna entegre olan bir iletişim kartı sayesinde çeşitli modüller arasındaki iletişimi yönetir. Sistemin çeşitli modüllerine, gerek sıvı gerekse çözelti içindeki katı halde olan çeşitli ürünleri dozajlama olanağı.

• Merkezi kontrol ünitelerinin içinde, konveyör sinyalleri ulaştığınde etkinleştirilen arabirim röleleri bulunmaktadır. Röle etkinleştirme süresi sinyalinkine eşittir. Ayrıca, istenilen ürünlerde su aktarma süresi için zamanlayıcılar sağlanmıştır.


Asgari düzeyde bakım
Kullanılan pompalar pnömatik olarak tahrik edilmektedir ve dozajlanacak olan ürünlerle uyumlu malzemelerden üretilmiştir. Herhangi bir elektrik bağlantısı ya da kontrol solenoid valfları gerektirmezler.

Azami güvenlik
• Pnömatik valfların kontrol edilmesi için hızlı açılma ve kapanmaya izin veren ve bu sayede daha iyi bir dozaj kontrolü sağlayan küçük solenoid valflar kullanılmaktadır.
• Pnömatik membranlı valflara (EPDM + TFM) sahip kompakt PVC blok sistemi.

• Yalnızca klor dozajına tahsis edilmiş bir boruya sahip olma olanağı.


Kolay kurulum ve programlama
• Çeşitli yıkama programlarının programlanması yıkama g/kg olarak gerçekleştirilir. Sistem, her yıkama makinesinin kapasitesi, kimyasal ürünün yoğunluğu ve konsantrasyonunu dikkate alarak her dozaja yönelik işletim sürelerini otomatik olarak hesaplar.
• Konfigürasyon, programlama, kalibrasyon ve alarmların izlenmesi gibi tüm sistem parametrelerinin basit ve sezgisel bir biçimde yönetilebilmesi için PC’ye ya da el terminaline bağlama olasılığı sayesinde operatörün işinin kolaylaştırılması.