ÜRÜNLER

ÜRÜN KATEGORİLERİ

MASTER TUNNEL

Ürünler · Seko Ürünleri · Çamaşır yıkama dozaj sistemi · Çoklu Yıkayıcı Sistemleri

MASTER TUNNEL

PLC ile donatılmış çoklu-tünel sistemi

Kimyasal ürünlerin (sıvı ya da toz) dört tünel tipi yıkayıcıya kadar farklı modüllerde dozajlanması amacıyla Çoklu-Tünel sistemi.
Temel özellikler
Sistem, çeşitli tünel tipi yıkayıcılar içinde on farklı modülde sekiz kimyasal ürünü ve iki tozu dozajlayabilir. Yıkama formüllerini otomatik olarak tanıma sistemi.


Asgari düzeyde bakım
Kullanılan pompalar pnömatik olarak tahrik edilmektedir ve dozajlanacak olan ürünlerle uyumlu malzemelerden üretilmiştir. Herhangi bir elektrik bağlantısı ya da kontrol solenoid valfları gerektirmezler.


Azami güvenlik
Pnömatik valfların kontrol edilmesi için hızlı açılma ve kapanmaya izin veren ve bu sayede daha iyi bir dozaj kontrolü sağlayan küçük solenoid valflar kullanılmaktadır.
Pnömatik membranlı valflara (EPDM + TFM) sahip kompakt PVC blok sistemi.
Yalnızca klor dozajına tahsis edilmiş bir boruya sahip olma olanağı.

Kolay kurulum ve programlama
Çeşitli yıkama programlarının programlanması yıkama g/kg olarak gerçekleştirilir.
Sistem, her yıkama makinesinin kapasitesi, kimyasal ürünün yoğunluğu ve konsantrasyonunu dikkate alarak her dozaja yönelik işletim sürelerini otomatik olarak hesaplar.
Konfigürasyon, programlama, kalibrasyon ve alarmların izlenmesi gibi tüm sistem parametrelerinin basit ve sezgisel bir biçimde yönetilebilmesi için PC’ye ya da el terminaline bağlama olasılığı sayesinde operatörün işinin kolaylaştırılması.