ÜRÜNLER

ÜRÜN KATEGORİLERİ

MASTER ULTRA

Ürünler · Seko Ürünleri · Çamaşır yıkama dozaj sistemi · Çoklu Yıkayıcı Sistemleri

MASTER ULTRA

Merkezsizleştirilmiş peristaltik çoklu-yıkayıcı sistemi

Kimyasal ürünlerin (sıvı ya da toz) 200 kg’ye varan farklı kapasitelere sahip 4 ya da 6 yıkayıcı için dozajlanması amacıyla merkezsizleştirilmiş pnömatik çoklu yıkayıcı sistemi
Sistem en fazla 7 sıvı kimyasal ürünün ve iki toz ürünün dozajına izin verir.
Asgari düzeyde bakım
PVC boru ve TFM malzemeden üretilen membranlar dozaj yapılacak ürün ile eksiksiz şekilde uyumludur.
Ürünün valfları ve boruya entegre olan akış sensörü dozaj ve taşıma işleminin gerçekleştirilmesini ve tüm parçaların temiz tutulmasını, uyumsuz ürünlerin karıştırılması riski olmaksızın ve her türlü olası sızıntı önlenerek uzun bir kullanım ömrü garanti eder.

Azami güvenlik
Manifolda entegre olan su solenoid valfı kimyasal ürünlerin yıkama makinesi içinde taşınmasını ve tüm parçalarını temizlemesini sağlar, uyumsuz kimyasal ürünlerin karıştırılması riski olmaksızın uzun bir kullanım ömrü garanti eder.
Pnömatik valfların kontrol edilmesi için hızlı açılma ve kapanmaya izin veren ve bu sayede daha iyi bir dozaj kontrolü sağlayan küçük solenoid valflar kullanılmaktadır.
Debimetrenin varlığı dozajın doğru ve hassas şekilde yapılmasını garanti eder. Yalnızca klor dozajına tahsis edilmiş bir boruya sahip olma olanağı.

Kolay kurulum ve programlama

Çeşitli yıkama formüllerinin programlanması yıkama g/kg olarak gerçekleştirilir.
Sistem, her yıkama makinesinin kapasitesi, kimyasal ürünün yoğunluğu ve konsantrasyonunu dikkate alarak her dozaja yönelik işletim sürelerini otomatik olarak hesaplar.
Konfigürasyon, programlama, kalibrasyon ve alarmların izlenmesi gibi tüm sistem parametrelerinin basit ve sezgisel bir biçimde yönetilebilmesi için PC’ye ya da el terminaline bağlama olasılığı sayesinde operatörün işinin kolaylaştırılması.